spelpausspelgransersjalvest
break
24 tim paus
pokercasinosports
pokercasinosports

Island U21 - Frankrike U21

Matchodds - 2 UP
Tidig utbetalning om ditt lag går till två måls ledning innan slutsignalen. Villkor tillkommer.
Island U21OavgjortFrankrike U21
Matchresultat
Island U21OavgjortFrankrike U21
Matchodds 90
Få betalt tidigt om spelet är vinnande vid 90 min. Villkor tillkommer.
Island U21OavgjortFrankrike U21
Mål - över/under
ÖverUnder
Över/Under 1.5 Mål
Över/Under 2.5 Mål
Över/Under 3.5 Mål
Över/Under 4.5 Mål
Över/Under 5.5 Mål
Korrekt Resultat
Island U21OavgjortFrankrike U21
JaNej
Båda Lagen Gör Mål
Båda lagen gör mål och inte oavgjort
Båda Lagen Gör Mål - Första Halvleken
Island U21OavgjortFrankrike U21
ÖverUnder
1:a halvlek - Över/Under 0.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 1.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 2.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 3.5 mål
  • Island U21 eller oavgjort
  • Frankrike U21 eller oavgjort
  • Island U21 eller Frankrike U21
Island U21Handicap DrawFrankrike U21
Island U21Handicap DrawFrankrike U21
  • Island U21/Island U21
  • Island U21 / Oavgjort
  • Island U21/Frankrike U21
  • Oavgjort / Island U21
  • Oavgjort / Oavgjort
  • Oavgjort / Frankrike U21
  • Frankrike U21/Island U21
  • Frankrike U21 / Oavgjort
  • Frankrike U21/Frankrike U21
  • Island U21
  • Frankrike U21
Island U21Frankrike U21Inga mål
Island U21OavgjortFrankrike U21
Island U21Frankrike U21
  • Island U21 + över 1.5
  • Island U21 + under 1.5
  • Oavgjort + över 1.5
  • Oavgjort + under 1.5
  • Frankrike U21 + över 1.5
  • Frankrike U21 + under 1.5
  • Island U21 + över 2.5
  • Island U21 + under 2.5
  • Oavgjort + över 2.5
  • Oavgjort + under 2.5
  • Frankrike U21 + över 2.5
  • Frankrike U21 + under 2.5
  • Island U21 + över 3.5
  • Island U21 + under 3.5
  • Oavgjort + över 3.5
  • Oavgjort + under 3.5
  • Frankrike U21 + över 3.5
  • Frankrike U21 + under 3.5

Spelkupong

Din spelkupong är tom