spelpausspelgransersjalvest
break
24 tim paus
pokercasinosports
pokercasinosports

Lochee United - Spartans

Imorgon, 
Matchodds - 2 UP
Tidig utbetalning om ditt lag går till två måls ledning innan slutsignalen. Villkor tillkommer.
Lochee UnitedOavgjortSpartans
Matchresultat
Lochee UnitedOavgjortSpartans
Matchodds 90
Få betalt tidigt om spelet är vinnande vid 90 min. Villkor tillkommer.
Lochee UnitedOavgjortSpartans
Mål - över/under
ÖverUnder
Över/Under 1.5 Mål
Över/Under 2.5 Mål
Över/Under 3.5 Mål
Över/Under 4.5 Mål
Över/Under 5.5 Mål
Korrekt Resultat
Lochee UnitedOavgjortSpartans
JaNej
Båda Lagen Gör Mål
Båda lagen gör mål och inte oavgjort
Båda lagen gör minst två mål
Båda Lagen Gör Mål - Första Halvleken
Lochee UnitedOavgjortSpartans
ÖverUnder
1:a halvlek - Över/Under 0.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 1.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 2.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 3.5 mål
  • Lochee United eller oavgjort
  • Spartans eller oavgjort
  • Lochee United eller Spartans
Lochee UnitedHandicap DrawSpartans
Lochee UnitedHandicap DrawSpartans
  • Lochee United / Lochee United
  • Lochee United / Oavgjort
  • Lochee United / Spartans
  • Oavgjort / Lochee United
  • Oavgjort / Oavgjort
  • Oavgjort / Spartans
  • Spartans / Lochee United
  • Spartans / Oavgjort
  • Spartans / Spartans
  • Lochee United
  • Spartans
Lochee UnitedSpartansInga mål
Lochee UnitedOavgjortSpartans
Lochee UnitedSpartans
  • Lochee United + över 1.5
  • Lochee United + under 1.5
  • Oavgjort + över 1.5
  • Oavgjort + under 1.5
  • Spartans + över 1.5
  • Spartans + under 1.5
  • Lochee United + över 2.5
  • Lochee United + under 2.5
  • Oavgjort + över 2.5
  • Oavgjort + under 2.5
  • Spartans + över 2.5
  • Spartans + under 2.5
  • Lochee United + över 3.5
  • Lochee United + under 3.5
  • Oavgjort + över 3.5
  • Oavgjort + under 3.5
  • Spartans + över 3.5
  • Spartans + under 3.5
  • Lochee United + över 4.5
  • Lochee United + under 4.5
  • Oavgjort + över 4.5
  • Oavgjort + under 4.5
  • Spartans + över 4.5
  • Spartans + under 4.5

Spelkupong

Din spelkupong är tom