spelpausspelgransersjalvest
break
24 tim paus
pokercasinosports
pokercasinosports

Manchester City - Coventry

Matchodds - 2 UP
Tidig utbetalning om ditt lag går till två måls ledning innan slutsignalen. Villkor tillkommer.
Manchester CityOavgjortCoventry
Matchresultat
Manchester CityOavgjortCoventry
Matchodds 90
Få betalt tidigt om spelet är vinnande vid 90 min. Villkor tillkommer.
Manchester CityOavgjortCoventry
Mål - över/under
ÖverUnder
Över/Under 1.5 Mål
Över/Under 2.5 Mål
Över/Under 3.5 Mål
Över/Under 4.5 Mål
Korrekt Resultat
Manchester CityOavgjortCoventry
JaNej
Båda lagen gör mål
Båda lagen gör mål och inte oavgjort
Båda lagen gör minst två mål
Båda Lagen Gör Mål - Första Halvleken
Manchester CityOavgjortCoventry
ÖverUnder
1:a halvlek - Över/Under 0.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 1.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 2.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 3.5 mål
  • Manchester City eller oavgjort
  • Coventry eller oavgjort
  • Manchester City eller Coventry
Manchester CityHandicap DrawCoventry
Manchester CityHandicap DrawCoventry
  • Manchester City / Manchester City
  • Manchester City / Oavgjort
  • Manchester City / Coventry
  • Oavgjort / Manchester City
  • Oavgjort / Oavgjort
  • Oavgjort / Coventry
  • Coventry / Manchester City
  • Coventry / Oavgjort
  • Coventry / Coventry
  • Manchester City
  • Coventry
Manchester CityCoventryInga mål
Manchester CityOavgjortCoventry
Manchester CityCoventry
  • Manchester City + över 1.5
  • Manchester City + under 1.5
  • Oavgjort + över 1.5
  • Oavgjort + under 1.5
  • Coventry + över 1.5
  • Coventry + under 1.5
  • Manchester City + över 2.5
  • Manchester City + under 2.5
  • Oavgjort + över 2.5
  • Oavgjort + under 2.5
  • Coventry + över 2.5
  • Coventry + under 2.5
  • Manchester City + över 3.5
  • Manchester City + under 3.5
  • Oavgjort + över 3.5
  • Oavgjort + under 3.5
  • Coventry + över 3.5
  • Coventry + under 3.5

Spelkupong

Din spelkupong är tom