spelpausspelgransersjalvest
break
24 tim paus
pokercasinosports
pokercasinosports

New York City - Santos

Matchodds - 2 UP
Tidig utbetalning om ditt lag går till två måls ledning innan slutsignalen. Villkor tillkommer.
New York CityOavgjortSantos
Matchresultat
New York CityOavgjortSantos
Matchodds 90
Få betalt tidigt om spelet är vinnande vid 90 min. Villkor tillkommer.
New York CityOavgjortSantos
Mål - över/under
ÖverUnder
Över/Under 1.5 Mål
Över/Under 2.5 Mål
Över/Under 3.5 Mål
Över/Under 4.5 Mål
Över/Under 5.5 Mål
Korrekt Resultat
New York CityOavgjortSantos
JaNej
Båda Lagen Gör Mål
Båda lagen gör mål och inte oavgjort
Båda lagen gör minst två mål
Båda Lagen Gör Mål - Första Halvleken
New York CityOavgjortSantos
ÖverUnder
1:a halvlek - Över/Under 0.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 1.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 2.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 3.5 mål
  • New York City eller oavgjort
  • Santos eller oavgjort
  • New York City eller Santos
New York CityHandicap DrawSantos
New York CityHandicap DrawSantos
  • New York City / New York City
  • New York City / Oavgjort
  • New York City / Santos
  • Oavgjort / New York City
  • Oavgjort / Oavgjort
  • Oavgjort / Santos
  • Santos / New York City
  • Santos / Oavgjort
  • Santos / Santos
  • New York City
  • Santos
New York CitySantosInga mål
New York CityOavgjortSantos
New York CitySantos
  • New York City + över 1.5
  • New York City + under 1.5
  • Oavgjort + över 1.5
  • Oavgjort + under 1.5
  • Santos + över 1.5
  • Santos + under 1.5
  • New York City + över 2.5
  • New York City + under 2.5
  • Oavgjort + över 2.5
  • Oavgjort + under 2.5
  • Santos + över 2.5
  • Santos + under 2.5
  • New York City + över 3.5
  • New York City + under 3.5
  • Oavgjort + över 3.5
  • Oavgjort + under 3.5
  • Santos + över 3.5
  • Santos + under 3.5
  • New York City + över 4.5
  • New York City + under 4.5
  • Oavgjort + över 4.5
  • Oavgjort + under 4.5
  • Santos + över 4.5
  • Santos + under 4.5

Spelkupong

Din spelkupong är tom