spelpausspelgransersjalvest
break
24 tim paus
pokercasinosports
pokercasinosports

SE Palmeiras - Estudiantes

Matchodds - 2 UP
Tidig utbetalning om ditt lag går till två måls ledning innan slutsignalen. Villkor tillkommer.
SE PalmeirasOavgjortEstudiantes
Matchresultat
SE PalmeirasOavgjortEstudiantes
Matchodds 90
Få betalt tidigt om spelet är vinnande vid 90 min. Villkor tillkommer.
SE PalmeirasOavgjortEstudiantes
Mål - över/under
ÖverUnder
Över/Under 0.5 Mål
Över/Under 1.5 Mål
Över/Under 2.5 Mål
Över/Under 3.5 Mål
Över/Under 4.5 Mål
Korrekt Resultat
SE PalmeirasOavgjortEstudiantes
JaNej
Båda lagen gör mål
Båda lagen gör mål och inte oavgjort
Båda Lagen Gör Mål - Första Halvleken
SE PalmeirasOavgjortEstudiantes
ÖverUnder
1:a halvlek - Över/Under 0.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 1.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 2.5 mål
  • SE Palmeiras eller oavgjort
  • Estudiantes eller oavgjort
  • SE Palmeiras eller Estudiantes
SE PalmeirasHandicap DrawEstudiantes
SE PalmeirasHandicap DrawEstudiantes
  • SE Palmeiras / SE Palmeiras
  • SE Palmeiras / Oavgjort
  • SE Palmeiras / Estudiantes
  • Oavgjort / SE Palmeiras
  • Oavgjort / Oavgjort
  • Oavgjort / Estudiantes
  • Estudiantes / SE Palmeiras
  • Estudiantes / Oavgjort
  • Estudiantes / Estudiantes
  • SE Palmeiras
  • Estudiantes
SE PalmeirasEstudiantesInga mål
SE PalmeirasOavgjortEstudiantes
SE PalmeirasEstudiantes
  • SE Palmeiras + över 1.5
  • SE Palmeiras + under 1.5
  • Oavgjort + över 1.5
  • Oavgjort + under 1.5
  • Estudiantes + över 1.5
  • Estudiantes + under 1.5
  • SE Palmeiras + över 2.5
  • SE Palmeiras + under 2.5
  • Oavgjort + över 2.5
  • Oavgjort + under 2.5
  • Estudiantes + över 2.5
  • Estudiantes + under 2.5
  • SE Palmeiras + över 3.5
  • SE Palmeiras + under 3.5
  • Oavgjort + över 3.5
  • Oavgjort + under 3.5
  • Estudiantes + över 3.5
  • Estudiantes + under 3.5

Spelkupong

Din spelkupong är tom