spelpausspelgransersjalvest
break
24 tim paus
pokercasinosports
pokercasinosports

Deportivo Cali - Atlético Bucaramanga

Matchodds - 2 UP
Tidig utbetalning om ditt lag går till två måls ledning innan slutsignalen. Villkor tillkommer.
Deportivo CaliOavgjortAtlético Bucaramanga
Matchresultat
Deportivo CaliOavgjortAtlético Bucaramanga
Matchodds 90
Få betalt tidigt om spelet är vinnande vid 90 min. Villkor tillkommer.
Deportivo CaliOavgjortAtlético Bucaramanga
Mål - över/under
ÖverUnder
Över/Under 0.5 Mål
Över/Under 1.5 Mål
Över/Under 2.5 Mål
Över/Under 3.5 Mål
Över/Under 4.5 Mål
Korrekt Resultat
Deportivo CaliOavgjortAtlético Bucaramanga
JaNej
Båda Lagen Gör Mål
Båda lagen gör mål och inte oavgjort
Båda Lagen Gör Mål - Första Halvleken
Deportivo CaliOavgjortAtlético Bucaramanga
ÖverUnder
1:a halvlek - Över/Under 0.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 1.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 2.5 mål
  • Deportivo Cali eller oavgjort
  • Atlético Bucaramanga eller oavgjort
  • Deportivo Cali eller Atlético Bucaramanga
Deportivo CaliHandicap DrawAtlético Bucaramanga
Deportivo CaliHandicap DrawAtlético Bucaramanga
  • Deportivo Cali / Deportivo Cali
  • Deportivo Cali / Oavgjort
  • Deportivo Cali / Atlético Bucaramanga
  • Oavgjort / Deportivo Cali
  • Oavgjort / Oavgjort
  • Oavgjort / Atlético Bucaramanga
  • Atlético Bucaramanga / Deportivo Cali
  • Atlético Bucaramanga / Oavgjort
  • Atlético Bucaramanga / Atlético Bucaramanga
  • Deportivo Cali
  • Atlético Bucaramanga
Deportivo CaliAtlético BucaramangaInga mål
Deportivo CaliOavgjortAtlético Bucaramanga
Deportivo CaliAtlético Bucaramanga
  • Deportivo Cali + över 1.5
  • Deportivo Cali + under 1.5
  • Oavgjort + över 1.5
  • Oavgjort + under 1.5
  • Atlético Bucaramanga + över 1.5
  • Atlético Bucaramanga + under 1.5
  • Deportivo Cali + över 2.5
  • Deportivo Cali + under 2.5
  • Oavgjort + över 2.5
  • Oavgjort + under 2.5
  • Atlético Bucaramanga + över 2.5
  • Atlético Bucaramanga + under 2.5
  • Deportivo Cali + över 3.5
  • Deportivo Cali + under 3.5
  • Oavgjort + över 3.5
  • Oavgjort + under 3.5
  • Atlético Bucaramanga + över 3.5
  • Atlético Bucaramanga + under 3.5

Spelkupong

Din spelkupong är tom