spelpausspelgransersjalvest
break
24 tim paus
pokercasinosports
pokercasinosports

Bayern München (D) - Real Madrid Damer

Matchodds - 2 UP
Tidig utbetalning om ditt lag går till två måls ledning innan slutsignalen. Villkor tillkommer.
Bayern München (D)OavgjortReal Madrid Damer
Matchresultat
Bayern München (D)OavgjortReal Madrid Damer
Matchodds 90
Få betalt tidigt om spelet är vinnande vid 90 min. Villkor tillkommer.
Bayern München (D)OavgjortReal Madrid Damer
Mål - över/under
ÖverUnder
Över/Under 1.5 Mål
Över/Under 2.5 Mål
Över/Under 3.5 Mål
Över/Under 4.5 Mål
Korrekt Resultat
Bayern München (D)OavgjortReal Madrid Damer
JaNej
Båda Lagen Gör Mål
Båda lagen gör mål och inte oavgjort
Båda lagen gör minst två mål
Båda Lagen Gör Mål - Första Halvleken
Bayern München (D)OavgjortReal Madrid Damer
ÖverUnder
1:a halvlek - Över/Under 0.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 1.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 2.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 3.5 mål
  • Bayern München (D) eller oavgjort
  • Real Madrid Damer eller oavgjort
  • Bayern München (D) eller Real Madrid Damer
Bayern München (D)Handicap DrawReal Madrid Damer
Bayern München (D)Handicap DrawReal Madrid Damer
  • Bayern München (D) / Bayern München (D)
  • Bayern München (D) / Oavgjort
  • Bayern München (D) / Real Madrid Damer
  • Oavgjort / Bayern München (D)
  • Oavgjort / Oavgjort
  • Oavgjort / Real Madrid Damer
  • Real Madrid Damer / Bayern München (D)
  • Real Madrid Damer / Oavgjort
  • Real Madrid Damer / Real Madrid Damer
  • Bayern München (D)
  • Real Madrid Damer
Bayern München (D)Real Madrid DamerInga mål
Bayern München (D)OavgjortReal Madrid Damer
Bayern München (D)Real Madrid Damer
  • Bayern München (D) + över 1.5
  • Bayern München (D) + under 1.5
  • Oavgjort + över 1.5
  • Oavgjort + under 1.5
  • Real Madrid Damer + över 1.5
  • Real Madrid Damer + under 1.5
  • Bayern München (D) + över 2.5
  • Bayern München (D) + under 2.5
  • Oavgjort + över 2.5
  • Oavgjort + under 2.5
  • Real Madrid Damer + över 2.5
  • Real Madrid Damer + under 2.5
  • Bayern München (D) + över 3.5
  • Bayern München (D) + under 3.5
  • Oavgjort + över 3.5
  • Oavgjort + under 3.5
  • Real Madrid Damer + över 3.5
  • Real Madrid Damer + under 3.5
  • Bayern München (D) + över 4.5
  • Bayern München (D) + under 4.5
  • Oavgjort + över 4.5
  • Oavgjort + under 4.5
  • Real Madrid Damer + över 4.5
  • Real Madrid Damer + under 4.5

Spelkupong

Din spelkupong är tom