spelpausspelgransersjalvest
break
24 tim paus
pokercasinosports
pokercasinosports

Racing Club - Atl Tucuman

Matchodds - 2 UP
Tidig utbetalning om ditt lag går till två måls ledning innan slutsignalen. Villkor tillkommer.
Racing ClubOavgjortAtl Tucuman
Matchresultat
Racing ClubOavgjortAtl Tucuman
Matchodds 90
Få betalt tidigt om spelet är vinnande vid 90 min. Villkor tillkommer.
Racing ClubOavgjortAtl Tucuman
Mål - över/under
ÖverUnder
Över/Under 0.5 Mål
Över/Under 1.5 Mål
Över/Under 2.5 Mål
Över/Under 3.5 Mål
Över/Under 4.5 Mål
Korrekt Resultat
Racing ClubOavgjortAtl Tucuman
JaNej
Båda Lagen Gör Mål
Båda lagen gör mål och inte oavgjort
Båda Lagen Gör Mål - Första Halvleken
Racing ClubOavgjortAtl Tucuman
ÖverUnder
1:a halvlek - Över/Under 0.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 1.5 mål
1:a halvlek - Över/Under 2.5 mål
  • Racing Club eller oavgjort
  • Atl Tucuman eller oavgjort
  • Racing Club eller Atl Tucuman
Racing ClubHandicap DrawAtl Tucuman
Racing ClubHandicap DrawAtl Tucuman
  • Racing Club / Racing Club
  • Racing Club / Oavgjort
  • Racing Club / Atl Tucuman
  • Oavgjort / Racing Club
  • Oavgjort / Oavgjort
  • Oavgjort / Atl Tucuman
  • Atl Tucuman / Racing Club
  • Atl Tucuman / Oavgjort
  • Atl Tucuman / Atl Tucuman
  • Racing Club
  • Atl Tucuman
Racing ClubAtl TucumanInga mål
Racing ClubOavgjortAtl Tucuman
Racing ClubAtl Tucuman
  • Racing Club + över 1.5
  • Racing Club + under 1.5
  • Oavgjort + över 1.5
  • Oavgjort + under 1.5
  • Atl Tucuman + över 1.5
  • Atl Tucuman + under 1.5
  • Racing Club + över 2.5
  • Racing Club + under 2.5
  • Oavgjort + över 2.5
  • Oavgjort + under 2.5
  • Atl Tucuman + över 2.5
  • Atl Tucuman + under 2.5
  • Racing Club + över 3.5
  • Racing Club + under 3.5
  • Oavgjort + över 3.5
  • Oavgjort + under 3.5
  • Atl Tucuman + över 3.5
  • Atl Tucuman + under 3.5

Spelkupong

Din spelkupong är tom